Кава-брейки для конференц-простору та помаранчової зони:

Кава-брейк «White» = 40 грн/особа

зернова кава (американо з молоком / еспресо / капучино / латте), чай зелений / чорний пакетований Greenfield, печиво два-три види - 50 г/особа, цукерки в шоколадній глазурі - 50 г/особа.

 

Кава-брейк «White+» = 55 грн/особа

зернова кава (американо з молоком / еспресо / капучино / латте), чай зелений / чорний пакетований Greenfield, круасани з полуницею, шоколадом, малиною тощо - 120 г/особа.

 

Кава-брейк «Black+» = 28 грн/особа

зернова кава (американо з молоком / еспресо / капучино / латте), чай зелений / чорний пакетований Greenfield.

 

Кава-брейки для тренінгового залу:

Кава-брейк «Americano» = 30 грн/особа

зернова кава (американо з молоком / еспресо), чай зелений / чорний пакетований Greenfield, печиво або цукерки на вибір - 50 г/особа.

 

Кава-брейк «Americano +» = 45 грн/особа

зернова кава (американо з молоком / еспресо), чай зелений / чорний пакетований Greenfield, круасани з полуницею, шоколадом, малиною тощо - 50 г/особа

 

Кава-брейк «Black» = 22 грн/особа

зернова кава (американо з молоком / еспресо), чай зелений/чорний пакетований Greenfield.

 

Харчування учасників:

Харчування учасників заходів у КДЦ «Світогляд» забезпечується кейтеринговими організаціями - партнерами нашого простору. Наші клієнти можуть зробити замовлення послуги, склавши меню спільно з адміністратором КДЦ «Світогляд». Строк прийняття замовлення на організацію харчування – не пізніше, ніж за 5 календарних днів до заходу.

 

Бізнес-ланч = 125 грн/особа та 110 грн/особа (без салату).

Подається у порцеляні або у одноразових контейнерах - за бажанням клієнта. До загальної вартості додається 50 грн. (доставка) та 10% від суми замовлення (за обслуговування бізнес-ланчу офіціантом за бажанням клієнта).

 

Фуршет = мінімальної вартості не існує, залежить від обраного клієнтом переліку страв.

До загальної вартості додається 50 грн. (доставка) та 10% від суми замовлення (обслуговування).

_________________________________

* Послуги з організації кава-брейку надаються відповідно до залу, де проходить захід. Просимо наших клієнтів звернути увагу, що приносити власні продукти харчування до КДЦ «Світогляд» заборонено.

В разі бажання клієнта замовити кейтерингове обслуговування в постачальника не партнера КДЦ «Світогляд», клієнт або кейтерингова компанія сплачують тариф за користування простором та свого розміщення із розрахунку: 430,00 грн. (чотириста тридцять грн. 00 коп.) для заходів з кількістю учасників до 50 осіб та 530,00 грн. (п’ятсот тридцять грн. 00 коп.) для заходів з кількістю учасників від 51 особи та більше. При цьому КДЦ «Світогляд» не несе жодної відповідальності за якість надання кейтерингових послуг. А представники кейтерингової компанії мають показати реквізити організації та санітарні книжки своїх співробітників адміністратору залу КДЦ «Світогляд».

Меню кейтеринг - завантажити