Спікер: Влад Чумаченко

Інструктор Контрольно-рятувальної служби України; інструктор-методист мотузкового курсу; ігротехнік командних квест-ігор; старший інструктор скелелазіння й альпінізму творчо-спортивного табору «ЕкстреМал»; фотограф і мандрівник, ведучий телепередачі ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНОЇ.

Майстер-клас з долікарської допомоги «дорослі» — «дорослим»

Будь готовий до будь-якої ситуації — допоможи собі та близьким і, можливо, ти збережеш чиєсь життя!

Збираєтесь з друзями в похід, в гори, чи просто любите подорожувати, їхати на виїзний фестиваль? Тоді вам просто необхідно відвідати майстер-клас з долікарської допомоги.

Ситуації, що вимагають надання екстренної допомоги, виникають, як правило, несподівано. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і за відсутності людей зі спеціальною медичною освітою. Кожен свідомий громадянин повинен володіти такими вміннями та навичками, тому що саме від надання першої долікарської допомоги може залежати життя і здоров’я людини.

Даний майстер-клас спрямований на вивчення і придбання навичок базової долікарської допомоги в умовах міста і outdoor середовищі.

Під час тренінгу ви навчитеся:

 • -алгоритмам і навичкам, які допоможуть вам сконцентруватися та тримати себе в руках;
 • -покроково і якісно виконати повний обсяг долікарської допомоги до приїзду швидкої або рятувальників;
 • -алгоритмам виклику допомоги;
 • -серцево-легеневої реанімації;
 • -іммобілізації переломів;
 • -перев'язці ран і багато чому іншому;
 • -будуть розглянуті основи законодавства долікарської допомоги.

Для кого корисно:

 • -для всіх дорослих, хто ставиться свідомо до свого життя та життя інших;
 • -для організаторів активного відпочинку та виїзних фестивалів

  Учасники будуть працювати з тренажером для реанімації, транспортними шинами і перев'язочним матеріалом.

Тренери:

Влад Чумаченко (м. Київ) — Інструктор Контрольно-рятувальної служби України. Керівник проекту Outdoor Guides, який був заснований у вересні 2015 року командою мандрівників, альпіністів, фотографів, гідів та інструкторів з багаторічним досвідом роботи в творчо-спортивному таборі «ЕкстреМал», тренінгової компанії Team Expert, і Контрольно Рятувальною Службі України. Альпініст із досвідом сходжень вищих категорій складності. Інструктор-методист мотузкового курсу. Ігротехнік командних квест-ігор. Старший інструктор скелелазіння й альпінізму творчо-спортивного табору «ЕкстреМал». Фотограф і мандрівник, ведучий телепередачі ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНОЇ.

Калиновский Юрій (м. Київ) — лікар ортопед-травматолог, співробітник контрольно рятувальної служби України з 2010 року. Альпініст, лікар дитячого творчо-спортивного табору "Екстеремал"

Коли: 15 лютого, 18.30 — 22.00

Вартість участі:

до 01.02 — 550 грн з 02.02 по 15.02 — 600 грн

Реєстрація обовʼязкова за посиланням: https://goo.gl/forms/KBX9WcuVMJoTMXPC2

Назад