Організатор: Культурно-діловий центр "Світогляд"

Інтернет-маркетинг від А до Я: воронка продажів, просування в Facebook і Instagram

Інтенсив по інтернет - маркетингу від гуру заведення трафіку на сайт. Послугами Яна Воскресенського та Слави Воскресенської користуються топ компанії з інфобізнесу в Україні та за її межами. Розповімо про те, що інші мовчать. Підійде тому, хто хоче оволодіти мистецтвом залучення клієнтів через інтернет і автоматизувати процес взаємодії з клієнтами. Вас чекає 3 спікери, 3 теми та готова інструкція для заведення трафіку та створення прибуткового бізнесу. _ Блок 1: 5 Рецептів маркетингу для швидкого старту продажів в інтернеті Спікер: Слава Воскресенська - фахівець з впровадження систем продажів, 6 років досвіду побудови систем продажів в Інтернеті, більше 20 воронок продажів для бізнесу, автор методики "Запуск за 7 днів". Спікер: Ян Воскресенський - експерт по трафіку і аналітиці, 8 років досвіду масової лідогенераціі, рекорд 4300 лидов на добу на постійній основі, 4,2 млн $ клієнтських бюджетів, автор методу СТС: Стратегічна Трафік Система. Що ви дізнаєтесь?

 • Як оточити ЦА по всіх фронтах.
 • Синергія трафіку: 3 готові карти стратегій продажів. **Спеціальні рішення для всіх трьох ніш: фіз. товари, послуги, навчання.
 • Технічні нюанси налаштування систем продажів: Лендінгем, чат-бот, емейл-маркетинг, зв'язка сервісів розсилки, прийому платежів, обліку замовлень та аналітики.
 • Кейси, приклади і факапи навіть дуже великих проектів в Інтернеті. _ Блок 2: 5 способів заробити в Instagram

Спікер: Слава Воскресенська - фахівець з впровадження систем продажів, 6 років досвіду побудови продають систем в Інтернеті, більше 20 продають воронок для бізнесу, автор методики "Запуск за 7 днів". Спікер: Анастасія Воскресенська - головний редактор Insta-журналу "Chili": "Медіа для думаючих жінок", привернула c 0 більше 60 000 цільових передплатників в паблік "Chili", SMM-фахівець, інтернет-маркетолог, керівник відділу контенту в VoskresenskyGroup.

Про що будемо говорити:

 • Готова схема воронки продажів в Instagram;
 • Основи SMM: статистика, аналітика, висновки;-
 • Три види заробітку в Instagram: з чого починати;
 • Бізнес-сторінка в Instagram
 • Чому ваші пости не бачать: як працює стрічка і статистика;
 • 5 стратегій просування в Instagram;

В результаті ви: Зробите КРОК до створення успішного і прибуткового проекту; Виберете стратегію просування аккаунта; Дізнаєтеся, як упакувати сторінку в Instagram і як робити не можна Отримайте план дій щодо поліпшення існуючої сторінки або, як створити якісний паблік всього за 180 днів _ Блок 3: Прибутковий Facebook для бізнесу в 5 простих кроків, або як отримувати 4300 лидов на добу

Спікер: Ян Воскресенський - власник маркетингового агентства VoskresenskyGroup, автор методик "Стратегічна бізнес-система" і "Стратегічна трафік-система". Команда під його керівництвом принесла клієнтам більш $ 15,7 мільйонів. Серед його клієнтів: Іцхак Пінтосевич, Дмитро Ковпак, Тимур Тажетдінов, Марія Солодар, Liftmarketing, Дмитро Карпачова, Бізнес Молодість, Rabota.ua та інші відомі експерти СНД.

Про що поговоримо:

 • Детальний таргетинг в ФБ і Instagram, як націлитися на власників Iphone X;
 • Залучення в пост - неявна реклама в Facebook;
 • Клієнти з Facebook через 15 хвилин без сайтів і Лендінзі;
 • Instagram Stories охоплення 2000 чоловік за $ 2;
 • Кейси: Збір залу на 5000 місць за 1 тиждень і робота з неявній ЦА, на яку не можна старгетіроваться.

Приходьте і переконайтеся, що Facebook це:

 1. Багатий джерело клієнтів для БУДЬ-ЯКОГО БІЗНЕСУ
 2. Більше 70% платоспроможною аудиторією від 27 років
 3. Ефективний канал реклами ДЛЯ ПРЯМИХ продажів (а не тільки для формування бренду)
 4. Найпопулярніше і дешеве джерело клієнтів. Ви отримаєте перевірені методи просування в Facebook. Застосуйте їх хоча б на 30% і ви почнете продавати через Facebook з мінімальними вкладеннями. _ Кого ми чекаємо:
 5. Досвідчені підприємці: допоможемо розібратися, як знайти компетентних підрядників і правильно делегувати їм просування свого бізнесу.
 6. Підприємці: розповімо як самим налаштувати рекламу і залучити перших клієнтів. Як вибудувати воронку для свого бізнесу і автоматизувати її. Познайомляться з іншими підприємцями на самому тренінгу.
 7. Бажаючі освоїти нову професію: як заробляти великі гроші на просуванні компаній і бути затребуваним фахівцем.
 8. Маркетологи: дізнаються про тренди 2018 у маркетингу. Підвищуючи свій рівень навичок, самостійно зможуть побудувати і автоматизувати воронку. Місце, час: 11.11.18 11:30, КДЦ "Світогляд" Вартість: 600 грн. (без ПДВ) Купити квиток: https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i8416844737 Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/1DF2Tf1oDJ9Mb8gM2
Назад