Дмитро Шоломко

Генеральний директор «Google Ukraine», розповів нам про свій досвід роботи у корпорації світового масштабу, а також ми дізналися як компанія працює зсередини, дізналися та про соціальні проекти «Google Ukraine». Дмитро відповів на питання аудиторії.

Слава Воскресенська

Спеціаліст по розробці і впровадженню інтернет-проектів продажу та автоматизації; працює з найбільшими проектами інфо-бізнесу в СНД. Провела в КДЦ «Світогляд» майстер-клас по чат-ботам та поділилася секретами збільшення продажів через мессенджери.

Ігор Заболотний

Бізнес-художник, режисер презентацій, скрайбер, графічний фасилітатор, засновник #Artscribe. За ініціативи КДЦ «Світогляд» Ігор спочатку провів майстер-клас познайомив учасників з основами скрайбінгу. Трохи згодом була проведена Перша Вечірня Міні школа скрайбінга та візуальних презентацій. Ці два заходи стали першим поштовхом до практичного застосування скрайбінгу в освіті та бізнесі.

Ян Воскресенський

Власник маркетингового агентства VoskresenskyGroup, автор методик "Стратегічна бізнес-система" і "Стратегічна трафік-система". Має 8 років досвіду в інтернет маркетингу. Команда під його керівництвом принесла клієнтам більш $ 15,7 мільйонів.

Ульяна Куликова

Засновник та керівник бізнес-школи Profi, проекта Profi Fashion, колумніст «Forbes», «Segodnya», «Бізнес», «PINK Magazine», «XXL», «Obozrevatel.ua». Один із перших спікерів КДЦ «Світогляд». З уст Ульяни вперше в Чернігові пролунали теми «Емоційний інтелект», «Я-бренд» та «Сторітеллінг». Змістовність, доступність та практичність — основні принципи виступів Ульяни.

Антон Новаковський та Катерина Ластенко

Тренери PROFI SPACE (Антон — керівник з розвитку співробітників комерційного відділу «Філіп Морріс Україна», Катерина — керівниця міжнародної компанії Україна-Франція) мають більше 10 років досвіду ведення переговорів. В Чернігові вони провели лекцію та майстер-клас з успішного ведення переговорів.

Олександр Бєлоконь

Засновник «Академии Предпринимателя», співавтор книги "Как найти любимое дело за 10 дней", засновник Бізнес-Знайомства (м. Одеса). В форматі лекції та коуч-сесії учасники дізналися про ресурси для старту та розвитку своєї справи. Олександр закладає фундамент сталості бізнесу своїх клієнтів.

Анастасія Воскресенська

головний редактор Insta-журналу "Chili": "Медіа для думаючих жінок", привернула c 0 більше 60 000 цільових передплатників в паблік "Chili", SMM-фахівець, інтернет-маркетолог, керівник відділу контенту в VoskresenskyGroup.

Володимир Пилипенко

Кандидат історичних наук, доцент кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи та головний екскурсовод Чернігова. Завдяки майстерності Володимира вивчення історії може бути захоплюючим та неймовірно цікавим для дорослих та дітей.

Марина Коновальчук

PhD з теорії навчання. Авторка 8 книг та більше 80 наукових публікацій з креативності та освітніх інновацій. Марина допомогла нам зануритися в потік творчості та створити постери та свої статті за методикою креативного письма Люше. «У нас є мрія приєднатися до всесвітнього руху Люше.» - сказала Марина. А ми підтримуємо таку ініціативу.

Христина Стецька

HRD Boost Solutions, тренер освітньої платформи PROFI Space, яка 12 років працювала в банківській системі, в тому числі персональним асистентом керівників банку та директором по персоналу НБУ. У культурно-діловому центрі «Світогляд» Христина провела воркшоп на тему персональної ефективності. В форматі воркшопу учасники отримали цікаві кейси, розставили пріорітети, заповнили календар на рік та вже йдуть до своєї мети!

Ірина Чернявська

професійний журналіст і редактор з великим досвідом роботи в провідних українських ЗМІ (17 років). Працювала з такими виданнями як: "БІЗНЕС", "ІнвестГазета", "Новий час", "Економічна правда", "Forbes", "Капітал", "Справа" і ін. У форматі воркшопу учасники дізналися, як розкрутити свій бренд та секретами створення ідеального прес-релізу. "Бажання вчитися і пізнавати нове у слухачів наших воркшопів - ось що завжди надихає тренера!" - сказала Ірина після завершення воркшопу.